SMEG ledusskapji, sava laikmeta ikonas

Smeg ir vienmēr centies radīt produktus tā, lai tie piešķir vērtību videi, kurā tie atrodas. Bieži izmantojot slavenu arhitektu un dizaineru pakalpojumus, projektējot tehniku, kas apvieno aktuālās modes tendences ar izsmalcinātu produkta dizainu.

Ar līdzīgu filozofiju, sprādzienbīstamu krāsu spēku un formu brīvību 1997. gadā tika radīta FAB ledusskapju sērija, kas vēlāk tika nosaukta par 50-to gadu dizaina sēriju. FAB, cēlies no itāļu vārdu savienojuma ” frigorifero d’arredamento bombato ”, jeb “noapaļots mēbeļu ledusskapis”- tas nav vienkārši ledusskapis, bet gan virtuves mēbele, kas rada telpā īpašu, pozitīvu noskaņu. Apsteidzot laiku var teikt, ka tā kļuva par virtuves tehnikas dizaina ikonu un var tikt pielīdzināta Mini markas automobilim, vai Chanel No5 parfīmam.

Smeg dizaina FAB ledusskapji

Lai top krāsa

Smeg radīja krāsainu ledusskapju sēriju, kas lauza standarta balto un nerūsējošā tērauda pierastos dizaina kanonus. Tas bija krāsains un atpazīstams objekts, kas piešķir atšķirīgu raksturu videi sev apkārt. Par ideju FAB Smeg ledusskapjiem izmantoti ikoniskie amerikāņu ledusskapji no Holivudas ziedu laiku ģimenes filmām. Vispirms tika izmantotas 50-to gadu raksturīgās pasteļkrāsas – zilā, zaļā un krēmkrāsa, tām sekoja revolucionāri rozā, Ferrari sarkanā, holandiešu oranžā un tad arī viss šobrīd pieejamais 18 krāsu toņu klāsts. Atsevišķs stāsts ir par speciālo krāsu sēriju ledusskapjiem. Piemēram Union Jack – Lielbritānijas karoga, vai Itālijas trīskrāsu karoga krāsās. Džinsu ledusskapis un ledusskapis, kas pārklāts ar tāfelei līdzīgu pārklājumu, lai uz tā varētu ar krītiņiem rakstīt ziņas ģimenes locekļiem. Un kur nu vēl īpašā Dolce & Gabbana “Sicīlija, mana mīla” sērija. Katrs speciālā krāsojuma Smeg ledusskapis pasvītro kopējās līnijas dizaina vienreizīgumu.

Smeg FAB ledusskapji

SMEG ledusskapji - tehniski pati pilnība

Kaut arī 50-to gadu sērijas dizains ir praktiski nemainīgs, tā tehniskie rādītāji tiek nepārtraukti uzlaboti. Pēc pēdējās produktu līnijas atjaunināšanas 2019. gadā, kad parādījās arī jauni aktuāli krāsu toņi – smaragda zaļais, rubīna sarkanais un pasteļtoņa brūnais, ledusskapji tika aprīkoti ar vairākām tehniskām novitātēm – atsevišķu atvilkni īpaši zemam temperatūras režīmam. Regulējamiem stikla plauktiem, daudzzonu dzesēšanas sistēmu un efektīvu LED apgaismojumu. Lieki piebilst, ka Smeg ledusskapjiem tagad ir arī A+++ enerģijas efektivitātes klase.  Īsts ledusskapju TOP klases pārstāvis.

Kaut arī visatpazīstamākie ir Smeg 50-to gadu dizaina ledusskapji, tie nav vienīgi ledusskapji, ko piedāvā Smeg. No lielas ietilpības dubultdurvju iebūvējamiem 580 litru ledusskapjiem līdz stilīgiem minibāriem FIAT 500 mašīnas izskatā. Vairāk varēsiet uzzināt uz vietas ELEMENTI ražotāju salonā.

GAGGENAU ražotāja salons

GAGGENAU

Smeg tējkannas krēmkrāsas

SMEG tējkannas patiesiem tējas cienītājiem

50-to gadu stila līnijas dizaina produkti, 11 krāsu izvēle un tējai piemērota temperatūra.

ĪPAŠIE SMEG PRODUKTU PIEDĀVĀJUMI ŠOBRĪD