GAGGENAU – KUR SĀKAS LUKSUS KLASES SADZĪVES TEHNIKA

Gaggenau ir vispāratzīts luksus klases simbols sadzīves tehnikā. Šodien premium segmenta līderis dizaina, tehnoloģiju un inovāciju jomā, starp “ražots Vācijā” sadzīves tehnikas ražotājiem. Bet kā sākās vairāk kā 340 ilgais Gaggenau tehnikas ceļš uz izcilību?

Kad 1683. gadā Vācijā, Švarcvaldes kalnainajā apkaimē, Gaggenau ciematā, Margravs Ludwigs Wilhelms von Badens, ierīkoja metālapstrādes ražotni, neviens nevarēja paredzēt, ka pēc gadiem, Gaggenau kļūs par simbolu visizsmalcinātākajai sadzīves tehnikai. Bija jāpaiet desmitgadēm, lai no metālapstrādes ražotnes, kas ražo naglas, izveidotos uzņēmums, kurš liek pamatus Vācijas inženiertehnikas leģendai.

“ Mēs radām lietas savā veidā, nevis lai radītu iespaidu vai atšķirtos. Tās tiek radītas, lai sasniegtu absalūtu perfekciju visā” – tā saka Gaggenau dizaina vadītājs Sven Baacke.

Personiska kvalitāte

Gaggenau attieksme pret tehniku ir personiska, – 80 % no ražošanas procesa tiek paveikts ar rokām. Darbus veic augsti kvalificēti darbinieki, kas ir perfekti meistari katrs savā jomā. Un ikviens produkts, ikviena gatavā cepeškrāsns tiek pārbaudīta pie maksimālas slodzes.

Gaggenau un Aston Martin vadošie dizianeri kopīgā intervijā atzīst, ka abi uzņēmumi rada brīnišķīgu tehniku, kas apvieno eleganci ar tehnisku izcilību.

Gaggenau vēsture kopš 1683.

GAGGENAU tehnikas dizains kā mākslas inženierija

Katras Gaggenau tehnikas radīšanas sākumpunkts ir tā funkcionalitātes definēšana. Pēc tam dizainera redzējums to padara reālu. Katra dizaina inovācija papildina inžinerijas konceptu. Tā tiek realizēta tikai tad, ja ir noderīga augstākajam vērtētājam – katras virtuves šefpavāram. Gaggenau tehnika – tas ir patiesi funkcionāls dizaina mākslas objekts.

gaggenau-cepeskrasns

Cepeškrāsns – GAGGENAU produktu ikona

Gaggenau cepeškrāsns iedvesmo šefpavārus ikvienā virtuvē, tāpat kā profesionālus pavārus zvaigžņotos restorānos. Cepeškrāsns ir Gaggenau manifestācija atšķirīgajai pieejai vēsturiskajam mantojumam un nepieciešamībai vienmēr būt sadzīves tehnikas radītāju avangardā. Individuāla un atšķirīga, tā vienmēr būs virtuves sirds. Ar rokām izgatavota, pasaulē, kurā dominē konveijeri un automatizācija. Augsti kvalificētu meistaru roku pieskārieni labākajiem materiāliem, piešķir šai krāsnij dvēseli. Piepildinot to ar askētisku dizainu, perfektu inženiertehnisku funkcionalitāti, jūs iegūstat nozares etalonu – Gaggenau cepeškrāsni.

Virtuves arhitektūras stūrakmens – GAGGENAU ledusskapis

Šefpavāram virtuvē vienmēr ir patīkami pieiet pie Gaggenau ledusskapja. Neskatoties uz dažādo pārtikas produktu dažādību, viss perfekti atrod savu vietu plauktā, kurā ir tam pieskaņots temperatūras režīms.

gaggenau-ledusskapis
gaggenau-vina-skapis

GAGGENAU - vīna skapji

Kad runa ir par savas vīna kolekcijas aizsardzību un prezentēšanu, mēs izvēlamies tikai labāko. Gaggenau vīna skapjos – apgaismojums, mitruma režīms un klimata zonas ir ideāli piemērotas vīna vērtības saglabāšanai vai  palielināšanai uzglabāšanas procesā. Un kad vēlēsieties vīnu pasniegt, – vīna pudele uz izvelkama dižskabārža plaukta pati panāks pretī.

Kāda ir GAGGENAU tehnikas atšķirība?

Tā tiek radīta ar rokām. Ikvienā ražošanas procesa posmā Gaggenau meistars pārbauda un pielāgo detaļu, raugoties, lai nav vismazākās nobīdes no perfekta rezultāta. Tā konstantā Gaggenau kvalitātes kontrole aizsargā nevainojamo reputāciju, kas veidota ar rokām kopš 1683. gada. Gaggenau produkti tiek veidoti, lai ikviens šefpavārs varētu savā virtuvē radīt kulinārijas šedevrus, ko citādi pierasts baudīt, tikai atzītu profesionālu šefpavāru zvaigžņotajās restorānu virtuvēs. Gaggenau tehnika – patiess iedvesmas avots virtuvē.

Smeg tējkannas krēmkrāsas

SMEG tējkannas patiesiem tējas cienītājiem

50-to gadu stila līnijas dizaina produkti, 11 krāsu izvēle un tējai piemērota temperatūra.

SMEG ledusskapji, sava laikmeta ikonas

SMEG ledusskapji