Elementi – ražotāju salons

vieta, kur redzēt, sajust un uzzināt par jaunāko, kas šobrīd notiek virtuves tehnikas nozarē visā pasaulē. Mūsu pārstāvēto ražotāju izvēle ir vienkārša – esam kopā tikai ar tiem, kuri iegulda preču attīstībā un piedāvā tirgum jaunas idejas. Izvēloties mūsu piedāvāto preču klāstu, esi drošs, ka Tavā īpašumā būs produkts, kurš atbilst prasīgu pircēju standartiem. Kāds ražotājs lepojas ar labāko funkcionalitāti, kāds radījis unikāla dizaina priekšmetu, bet tie visi vienkopus atrodami ražotāju salonā ELEMENTI. Līderi ir tikai daži, pārējie seko!

Pieredze

vairāk kā 30 gadi savā nozarē – tas ir apliecinājums, ka esam nopietns, laika pārbaudi izturējis un profesionāls sadarbības partneris. Nenoliedzami, uzkrātā pieredze nozīmē labāku reakcijas ātrumu un mazāk kļūdu, jo jau sen esam atraduši atbildes uz jautājumiem, kurus vēl tikai rīt būs jārisina mazāk pieredzējušiem uzņēmumiem. Taču šajos gados galvenā iegūtā atziņa ir tā, ka pieredzes vērtība ļoti strauji mazināsies, ja apstāsimies pie sasniegtā. Tāpēc darām visu, lai attīstītu mūsu uzņēmumu vēl modernāku, mūsdienīgāku, ar iespējami jaunāko produktu piedāvājumu un atvērtību jauniem risinājumiem. Bijām pirmie, kad sākām, un esam vismodernākie šobrīd!

Kompetence

Tāpat kā cilvēkam, arī katram uzņēmumam ir savs unikālais rokraksts, kas to izceļ uz simtiem līdzinieku fona. Mūsu unikalitāti raksturo tieši šie 2 vārdi – KOMPETENCES CENTRS. Mēs neesam kārtējais virtuves elementu veikals! Mūs atpazīst kā vietu, kurā atrast risinājumus viskomplicētākajām situācijām mājokļa aprīkošanā. Nereti esam vienīgais uzņēmums, kas spēj piedāvāt produktus, kuri piemēroti unikālām iebūvēšanas nišām vai atbilst vienotam krāsu kodam. Tieši sortimenta daudzveidība un mūsu speciālistu unikālās zināšanas padara mūs par viskompetentāko un risinājumiem bagātāko piegādātāju Baltijā.