SMEG - ORIĢINĀLA ITĀĻU ELEGANCE

Krāsa, dizains un tehnoloģija. SMEG ceļš līdz inovatīvai virtuves tehnikai sākās tālajā 1948. gadā. Po upes ielejā, Guastallas pilsētiņā, Emilia reģionā, Itālijā tika izveidots uzņēmums, kura nosaukumā tika ietverta tā ģeogrāfiskā piederība. SMEG – Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla, jeb latviski to varētu tulkot kā “emaljēšanas rūpnīca Guastalla pilsētā Emīlijas provincē Ziemeļitālijā.” Nosaukumā iekodēta uzņēmuma kaislība pēc tā ārēja izskata perfekcijas. Un ne velti, jo tik daudz dizaina balvu kā Smeg, nebūs saņēmis neviens cits itāļu sadzīves tehnikas ražotājs.

Tehnoloģija ar stilu

Šobrīd četras rūpnīcas Itālijā strādā, lai saražotu visu produktu piedāvājumu – 11 atšķirīga dizaina produktu līnijas. No 50-to gadu džinsu ledusskapja, līdz Selezione minimālistiska dizaina tvaika cepeškrāsnij, kas pasvītros jebkuras mūsdienīgas virtuves atturīgās formas. Sertificētas laboratorijas sintezē visdziļāko izpratni par materiāliem, bagātinot to ar ar modernākajām tehnoloģijām. Tās iemieso produktos īpašības, pēc kurām mēs atpazīstam mūsdienīgu sadzīves tehniku – ilgmūžība, izturība, maksimāla lietošanas vienkāršība, enerģijas ietaupījums un augstākā lietošanas bauda.

SMEG plīts virsma

Dizains

Iepazīstoties ar Smeg tehniku, vispirms tiek apbrīnots tās dizains. Dizains, kas rodas un tiek noslīpēts Smeg uzņēmuma dizaina studijā. Lai radītu īpašas produktu līnijas, tiek piesaistīti starptautiski atzīti arhitekti un dizaineri, kā Guido Canali (šeit variet noskatīties interviju), Mario Bellini, Piano Studio, Marc Newson, Giancarlo Candeago, Matteo Bazzicalupo e Raffaella Mangiarotti (deepdesign). Sadarbība ar pasaules modes grandiem, dizaineriem Dolce & Gabbana, ir ļāvusi pasaulei ieraudzīt visu iekāroto mazās virtuves tehnikas sēriju “Sicily is my love”. Kurā apvienojas māksla, ko iedvesmojusi Sicīlijas karstā saule, un estētika ar jaunāko tehniku. Tehnoloģija ar stilu – īsti Smeg gaumē, rada praktisku virtuves tehniku, kas kļūst par sava laika ikonu.

SMEG ledusskapja dizains

Made in Italia

Fare la bella figura”- jeb “iepatikties ar pirmo iespaidu” šo itāļu dizaina principu var attiecināt arī uz Smeg tehniku. Jau brīdī, kad uzmet tai pirmo acu skatu, tā iepatīkas ar savu pārliecinšo stila tīrību, eleganci un vienkāršību. Un vēlme iegūt un uzstādīt to savā virtuvē, kļūst par apsēstību, jo zini, ka katru reizi tajā pavadot laiku gūsi prieku! Ne tikai radot izsmalcinātas garšas baudījumu, bet acīm ieraugot savā virtuvē īstu  Made in Italy dizaina paraugu.

GAGGENAU ražotāja salons

GAGGENAU

Smeg tējkannas krēmkrāsas

SMEG tējkannas patiesiem tējas cienītājiem

50-to gadu stila līnijas dizaina produkti, 11 krāsu izvēle un tējai piemērota temperatūra.

ĪPAŠIE SMEG PRODUKTU PIEDĀVĀJUMI ŠOBRĪD