SMEG tējkannas patiesiem tējas cienītājiem

Iespējams, Smeg tējkannas ir starp iekārojamākajām kādas vispār ir radītas un šobrīd pieejamas. 50-to gadu stila dizains, savienojumā ar funkcijām, kādas nav atrodamas nevienā citā tējkannā. Dažādu temperatūras līmeņu ieregulēšana, – gadījumiem, kad jūsu tējai vajag būt precīzi pagatavotai. “Keep warm”, jeb “Saglabā siltu” funkcija noderēs, kad velēsieties papildināt jau izdzerto tēju, ar karsta ūdens devu. 1,7 litri ūdens nerūsējoša tērauda korpusā, rada patiešām pilnīga dizaina un izcilas funkcionalitātes apvienojumu.

Dizains un jūsu izvēlētā temperatūra

Smeg tējkannas ir daļa no uzņēmuma pazīstamākās produktu līnijas, kas radītas 1950. gadu retro – futūristiskā dizaina stilistikā. Vai esat mēģinājuši pieskaņot tējkannu savai virtuves apdares krāsai? Ar Smeg tējkannām tas ir iespējams, jo starp 11 pieejamajām krāsu variācijām ir no kā izvēlēties. Smeg tējakannu produktu līnijā ir tējkannas ar temperatūras izvēli no 50ºC līdz 100ºC. To vislabāk varēs novērtēt reizēs, kad jums jāpagatavo Matcha tēja tieši 60º temperatūrā, vai zaļā tēja 80º grādos. Tējas pagatavošanā nemēdz būt sīkumu.

Smeg tējkannu krāsas

Silts vēl ilgu laiku

1,7 litri ūdens uzvārās patiešām ātri, – nepaiet pat 3 minūtes. Un, ja vēlēsieties uzturēt izvēlēto temperatūru vēl 20 minūtes, – aktivizējiet funkciju “Saglabāt siltu” un ūdens tējkannā būs, kā tikko uzvārījies visu izvēlēto laiku. Smeg tējkanna ir 1,3 kg smaga un tai ir nerūsējošā tērauda korpuss, jūsu izvēlētajā krāsā. Patīkami paņemt rokā.

Pilnībai nav sīkumu

Bieži vārot ūdeni tējkannā šķiet, ka mājās ir iebraukusi tvaika lokomotīve, bet Smeg tējkanna ir viena no klusākajām, – tās skaņa līmenis visā vārīšanās procesā nepārsniegs 72,5 dB. Un, kad ūdens būs uzvārījies, par to ziņos skaņas signāls, kuru varat arī noklusināt, ieslēdzot kluso režīmu. Īpaši noderīgi tas būs agrajos rītos, kad vārīsiet ūdeni pirmajai rīta tējai un nevēlēsieties modināt pārējos mājiniekus.

Kāpēc izvēlēties tieši Smeg tējkannu? Pirmkārt, jau tāpēc, ka tā ir tieši Smeg un jūs to atcerēsieties katru reizi vārot ūdeni tējai vai kakao. Un, protams, tā ir tehniski pati pilnība, – īsts “Tehnoloģija ar stilu” apliecinājums.  ELEMENTI salonā jūs varēsiet apskatīt un izvēlēties piemērotāko tējkannas modeli sev, vai arī pasūtīt krāsu, kas vislabāk iederēsies jūsu virtuvē.

Smeg tējas laiks

GAGGENAU ražotāja salons

GAGGENAU

SMEG ledusskapji, sava laikmeta ikonas

SMEG ledusskapji

ZĪMOLA ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI