Inovatīvi mazs – FRANKE aktīvās ogles filtrs

13-11-2019

Franke Vital – pasaulē mazākais ūdens filtrs, taču elegants, jaudīgs un efektīvs. Tas balstīts inovatīvā tehnoloģijā, kas apvieno aktivizēto ogli ar unikālu membrānu, kura aiztur baktērijas, vīrusus, nogulsnes, mikroplastmasu un citas nevajadzīgas ūdens sastāvdaļas, padarot ūdeni ne tikai garšīgāku, bet arī ievērojami veselīgāku. Franke Vital filtru iespējams uzstādīt uz trim modeļiem – viens no tiem aplūkojams arī Elementu salonā uz vietas!

Pica uz akmens pamatnes – protams SMEG

7-11-2019

Autentisku itāļu picu tagad iespējams pagatavot arī mājās – pateicoties SMEG cepeškrāsnij ar īpašo akmens pamatni. Tā uzsilst līdz pat 350 grādiem un ir ideāli piemērota kraukšķīgas picas izcepšanai, kas prasa vien dažas minūtes. Akmens pamatne ir lieliski piemērota arī maizes un citu mīklas izstrādājumu cepšanai, kā arī paver ceļu radošiem eksperimentiem – atliek vien ļauties kulinārās iztēles lidojumam!

FABER periskopiskais tvaika nosūcējs

31-10-2019

Apjomīga, spirālveida forma un monumentālas skulpturālas kvalitātes – šīs īpašības izceļ Faber Pareo Plus tvaika nosūcēju citu modeļu vidū. Turklāt tas ir arī dinamisks un piemērojas situācijai virtuvē – atveroties un aizveroties periskopiskā kustībā. Modelis ir attālināti vadāms un nodrošina jaudīgu gaisa attīrīšanu, kā arī ir pieejams divās versijās: no nerūsējošā tērauda – klasisks, nevainojams un vēss variants – un tibetiešu bronzas apdarē, kas rada siltu vecinājuma efektu.

MGS ūdens maisītājs Moran Gozali virtuvē

23-10-2019

Ūdens maisītājs ir viens no centrālajiem dizaina elementiem virtuvē, kas telpai piešķir modernu vai klasisku akcentu. Iedvesmai piedāvājam iepazīties ar MGS eleganto ūdens maisītāju Spin kulta dizainera Moran Gozali projektētajā virtuvē. Tā siltais, zeltainais tonis veido saspēli ar citiem virtuves aksesuāriem, kā arī izteiksmīgi kontrastē ar dabīgo koku un tumšajām virsmām, panākot mūsdienīgas greznības sajūtu. MGS sortimentā pieejami maisītāji ar citos toņos – melnā, pelēkā un zeltaini rozā, matētā vai pulētā versijā – un tie visi izgatavoti no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda un lepojas ar izcilām darba spējām.

Kompaktos izmēros, palielināta veiktspēja – ELECTROLUX cepeškrāsnis

15-10-2019

Electrolux kompaktās sērijas cepeškrāsnis sniedz virkni ieguvumu – tās ne tikai aizņem mazāk vietas, bet piedāvā pagatavot ēdienu pat divreiz ātrāk par standarta izmēra krāsnīm, pateicoties ātrās uzsilšanas funkcijai un CombiQuick tehnoloģijai. Šīs cepeškrāsnis ir aprīkotas arī ar grila un mikroviļņu krāsns funkcijām, savukārt gudrais displejs pats noteiks ēdiena gatavošanas laiku un temperatūru, tiklīdz būsiet norādījis, ko gribat pagatavot.

MIELE jaudīgā putekļusūcēju izvēle

9-10-2019

Miele putekļsūcēju plašajā sortimentā atradīsiet modeļus, kas atbilst dažādām gaumēm un dzīves stiliem. Augstus higiēnas standartus sniedz modeļi, kas aprīkoti ar konteineru putekļu savākšanai – turklāt tos vadīt ir tikpat viegli kā braukt ar sporta mašīnu. Nevainojamu rezultātu sniedz arī risinājumi bez putekļu maisiņa, pateicoties unikālam CleanStream filtram, kas sašķiro netīrumus un aktivizē automātisku pašattīrīšanās funkciju, savukārt īpaši jaudīgā Vortex tehnoloģija rada virpulim līdzīgu gaisa plūsmu, kas savāc pat pielipušus netīrumus. Taču vislielāko laika ietaupījumu sniedz putekļusūcējs robots – to iespējams darbināt attālināti ar mobilo aplikāciju, un pateicoties iebūvētai kamerai un gudrai navigācijas sistēmai, Miele robots rūpīgi iztīra arī stūrus un grūti aizsniedzamas vietas.

SMEG virsmā intergrētais tvaika nosūcējs

3-10-2019

Šoruden SMEG piedāvā jaunu virtuves iekārtu – indukcijas plīti ar integrētu tvaika nosūkšanu Hobd. Jaunais modelis izceļas ar minimālisma estētiku un formu precizitāti, kā arī pārdomātu un praktisku uzbūvi. Tvaika nosūkšanas motors savāc gatavošanas aromātus daudz ātrāk par tradicionālo tvaika nosūkšanas risinājumu, turklāt tas ir arī ūdensizturīgs, jo aprīkots ar īpašu AquaProof Engine sistēmu. Motora filtru var ērti mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, savukārt gatavošanas virsma ir nevainojami tīra un gluda. Tuvāk iepazīties ar Hobd iespējams, apskatot šo iekārtu darbībā.

BOSCH 19 krāsu ledusskapju fasādes

27-09-2019

Rudens nāk ar košām krāsām, un jaunu krāsu akcentu savā virtuvē piedāvā ieviest Bosch Vario sērijas ledusskapis. Tā fasādes paneli var viegli nomainīt dažās sekundēs – atliek vien izvēlēties kādu no 19 aktuāliem toņiem!

FABER porcelāna dizains

19-09-2019

GRÈXIA tvaika nosūcējs no Faber izceļas ar unikālu dizainu – tā dekoratīvais fasādes panelis ir veidots no porcelāna, kas atgādina marmoru un atsaucas uz klasiskām vērtībām. GRÈXIA raksturo tīras līnijas un ģeometriskas plaknes, tā formas risinājums ir neuzkrītošs un reizē neparasts. Šis modelis ir pieejams divās matētās pelēkā toņa nokrāsās, un atbilstoši Faber standartam – apvieno efektivitāti ar klusu darbību un ekonomisku enerģijas patēriņu.

AEG jaunumi IFA 2019 izstādē

13-09-2019

Jaunākie Electrolux sasniegumi šī gada IFA 2019 izstādē! AEG Design Line ledusskapis ar Smarter FridgeCam ļauj pārraudzīt ledusskapja saturu attālināti, tādējādi atvieglojot iepirkšanos un samazinot atkritumus. AEG 9000 CookView cepeškrāsns ar Steamify ne tikai precīzi regulē vajadzīgo tvaika daudzumu, kas ļauj pagatavot patiesi veselīgas maltītes, bet arī atbalsta balss vadību un, pateicoties iebūvētai kamerai, piedāvā sekot līdzi gatavošanas procesam. Ērtāku veļas mazgāšanas pieredzi sniegs AEG 9000 Premium Edition veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs, kuri automātiski sinhronizē darba režīmus un uzstādījumus. Savukārt jaunais bezvadu putekļusūcējs AEG QX9 ir līdz šim pats klusākais un stilīgākais Electrolux sortimentā, un lieliski iederēsies modernā mājas interjerā.

SMEG tējas cienītājiem

4-09-2019

Karstā ūdens padeves krāns tagad pieejams arī SMEG sortimentā! Tas nodrošina līdz pat 98 grādu karstu ūdeni, ko var izmantot dažādu dzērienu un produktu pagatavošanai, kā arī trauku sterilizācijai. Ūdens maisītāja modernais un funkcionālais dizains labi iederēsies gan SMEG klasiskajās, gan retro stila virtuvēs..

SIRIUS Halo – ar debišķīgu gaismu

29-08-2019

Sirius tvaika nosūcējs HALO – unikāls dizaina risinājums, kas atgādina gaismas oreolu. LED gaismas riņķis ir regulējams, tādējādi radot gan spožu, gan krēslainu efektu. Tvaika nosūcējs darbojas ar tālvadības pulti, un HALO “nimbs” pieejams baltā, melnā, sudraba, vara vai zelta apdarē.

KWC ZOE melni izgaismotā elegance

21-08-2019

Elegantais KWC ZOE touch light PRO modelis tagad pieejams arī matēti melnā tonī. Tā dizains izceļas ar plūstošām līnijām un organisku formu, savukārt darbībā šīs ūdens maisītājs ir inteliģents, praktisks un intuitīvi vadāms. Gaismas aplis signalizē par izvēlēto ūdens temperatūru, ko var noregulēt atbilstoši savām vajadzībām un pārslēgt ar vieglu rokas pieskārienu.

SMEG espresso automāts ar skārienu regulē putu blīvumu

14-08-2019

SMEG kafijas automāts ļauj pagatavot līdz pat 13 dažādiem dzērieniem, un tam nepieciešamas vien dažas minūtes. Tas aprīkots ar skārienjūtīgu vadības ekrānu, kas ļauj pārraudzīt dzēriena kvalitāti līdz pēdējai niansei, ieskaitot kafijas pupiņu malumu, dzēriena daudzumu un temperatūru, kā arī putu cepurītes blīvumu. Iebūvējamais kafijas automāts izceļas ar tīru un elegantu dizaina risinājumu un lieliski iederas SMEG Dolce Stil Novo, Linea un Classica kolekcijās.

BOSCH jaunā My Kitchen Inspirator aplikācija

8-08-2019

Bosch piedāvā jaunu interaktīvu rīku My Kitchen Inspirator, ar kura palīdzību ikviens var uzburt savu ideālo virtuvi. Šī ērtā un pārskatāmā aplikācija ļauj izvēlēties virtuves iekārtas, stilu un dizaina risinājumu, sniedz iedvesmu un praktiskus padomus. Ar My Kitchen Inspirator ir viegli un aizraujoši organizēt virtuves zonu, lai tā vislabāk atbilstu katra vajadzībām, iecerēm un gaumei. Izmēģini iekārtot savu sapņu virtuvi!
https://kitchen.bosch-home.com/global/inspirator/

FABER uzziedējis BELLE nosūcējs

30-07-2019

Faber tvaika nosūcējs Belle – elegants risinājums, kas pilnībā attaisno savu nosaukumu. Tas izceļas ar asimetrisku dizainu, kas atgādina zieda čemuru, un ir pieejams zeltainā un pelēkā tonī. Belle ir aprīkots ar visām labākajām Faber tehnoloģijām – tas sniedz intensīvu aromātu nosūkšanu ēdiena gatavošanas brīdī, kā arī uzlabo gaisa kvalitāti mājās pārējā laikā, strādājot klusi un energoefektīvi. Sekojot saitei, vari apskatīt Belle modeli 360 grādos: https://www.faberspa.com/en/hoods/belle/

ELECTROLUX godalgotais putekļsūcējs

24-07-2019

Electrolux putekļsūcējs Pure F9 saņēmis vēl vienu prestižu dizaina apbalvojumu – Good Design Award godalgu, ko tam piešķīrusi starptautiskā žūrija Austrālijā. Pure F9 apvieno tradicionālā putekļusūcēja darbspēju ar bezvadu risinājuma brīvību un mobilitāti, ļaujot piekļūt stūriem un iztīrīt grīdu arī zem zemām mēbelēm. Šis ir jaudīgākais Electrolux baterijas putekļusūcējs, kas balstīts inovatīvās tehnoloģijās un mūsdienīgā, funkcionālā dizainā.

NEFF elektroniskā gāzes plīts

18-07-2019

Gāzes plīts ir moderns un parocīgs risinājums tiem, kas izvēlas ēdiena gatavošanu uz atklātas liesmas. NEFF ir attīstījis klasisko gāzes virsmas dizainu un piešķīris tam vēl nebijušu precizitāti – pateicoties FlameSelect tehnoloģijai, liesmu var regulēt elektroniski, izvēloties kādu no 9 līmeņiem. Īpašai gatavošanas pieredzei NEFF piedāvā arī plīti ar dubultu degli, kas noderēs, piemēram, gatavojot voku. Savukārt karstuma indikatori informēs, vai virsma jau ir atdzisusi un to var noslaucīt.

Nekad vēl virtuves krāni nav bijuši tik ļoti SMEG

11-07-2019

SMEG retro stila sērija paplašinās – tagad tās sortimentā atradīsiet arī ūdens maisītājus. Tie pieejami septiņās krāsu variācijās: baltā, sarkanā, melnā, krēmkrāsā, hromētā, zaļā vai zilā pasteļtonī. SMEG stils apvieno retro estētikas šarmu ar pārliecinošu laikmetīgā dizaina risinājumu, turklāt SMEG jaucējkrāni ir te tikai koši un izteiksmīgi, bet arī rotē 360 grādos, kas ievērojami atvieglo ikdienas virtuves darbu veikšanu.

FALMEC melnā elegance

3-07-2019

Četras iecienītas Falmec tvaika nosūcēju kolekcijas tagad papildinātas ar ekskluzīviem melniem modeļiem. Patīkami piesātinātā, silti matētā melnā tonī pieejami Plane, Mira, Virgola un Polar modeļi – tie demonstrē atturīgu šarmu un eleganci, kā arī pastiprina telpas dinamiku. Melno apdari telpiski izceļ iebūvētais LED apgaismojums, kas efektīvi uzsver katra modeļa tīrās līnijas un ģeometriskos apveidus. Melnā krāsa ir viena no aktuālajām tendencēm mūsdienu virtuves dizainā.

Smalki un stilīgi, kā jau SMEG

28-06-2019

Jaunais SMEG retro stila mikseris – ideāls sabiedrotais lieliskiem vasaras desertiem! Tā mīklas putošanas slotiņas uzlabotais dizains un trauka virsmas pārklājums novērš dažādu sastāvdaļu pielipšanu pie trauka malām un nodrošina vienmērīgu izejvielu sajaukšanos, kā arī ļauj panākt lielisku konsistenci krēmiem un saldajām mērcēm. Savukārt ar īpašo SMEG aukstuma bļodu mājas saldējumu vai sorbetu būs iespējams pagatavot vien 30 minūtēs! SMEG mikseris pieejams koši sarkanā, eleganti melnā, atturīgi baltā un maigā krēmkrāsas tonī.

 

GAGGENAU grils, protams  no lavas akmeņiem

20-06-2019

Baudiet vasaras Saulgriežu rituālu – ēdiena gatavošanu uz grila – veselīgāk un ērtāk kopā ar Gaggenau elektrisko grilu. Tas izgatavots no nerūsējošā tērauda un lavas akmeņiem, kas uztur vienmērīgu temperatūru un neļauj ēdienam piedegt. Ar elektrisko grilu maltīti var pagatavot ātrāk, tas aizņem mazāk vietas, ir videi draudzīgāks un to var izmantot arī tad, ja līst kā pa Jāņiem. Gaggenau grili pieejami Vario 400 un 200 sērijas kolekcijās.

 

LIEBHERR jaunais dizaina meistardarbs uz vietas Elementu salonā

11-06-2019

Liebherr BluPerformance sērijas ledusskapis ir ieguvis prestižo German Design Award balvu. Šajā modelī augstākās kvalitātes materiāli un tehnoloģijas ir apvienotas ar klasisku, pārlaicīgu dizainu un daudzfunkcionālu risinājumu: ledusskapis, saldētava un vīna skapis vienuviet. Šis ledusskapis ir arī īpaši ietilpīgs, energoefektīvs un, pateicoties BioFresh-Plus tehnoloģijai, ļauj svaigus produktus uzglabāt ilgāk. Liebherr dizaina meistardarbu var aplūkot uz vietas Elementu salona ekspozīcijā!

 

BORA – atbrīvo savu virtuvi apbrīnam

4-06-2019

Tvaika nosūkšana uz leju mūsdienās kļūst arvien populārāka. Tā ir arī pati efektīvākā metode izgarojumu un ēdiena smaku savākšanai. Tās ieviesējs BORA visiem modeļiem garantē 100% veiktspēju un klusāko šobrīd tirgū pieejamo risinājumu. Turklāt pēc dažu dizaina ekspertu domām, virtuve bez acīmredzama tvaika nosūcēja izskatās arī mājīgāka, tas neaizsedz skatu un atstāj vairāk brīvas vietas, kas ļauj realizēt pārdrošākās dizaina idejas. Jāatceras, ka virtuve šodien ir pāraugusi savu primāro funkciju un tagad kļuvusi par kulta vietu un statusa simbolu.

 

ELECTROLUX – pat ultraskaņa nāk palīgā

28-05-2019

Electrolux Perfect Care sērija – izciliem veļas kopšanas rezultātiem mājas apstākļos. Sērijas iekārtas – veļas mazgājamā mašīna, žāvētājs un traipu tīrītājs – teicami parūpēsies gan par grezniem izlaiduma tērpiem un zīda kleitām, gan ūdensnecaurlaidīgām vējjakām un vilnas džemperiem, gan džinsa biksēm. Veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju var ērti novietot vienu uz otra, savukārt Ultrasonic traipu tīrītājs, kas darbojas ar ultraskaņas palīdzību, saudzīgi tiks galā ar visiem traipiem. Pateicoties inovatīvām un efektīvām tehnoloģijām, kā arī gadu gaitā uzkrāto zīmola pieredzi, Electrolux Perfect Care rūpējas par katru auduma šķiedru, nodrošinot augstākos iespējamos standartus.

 

FHIABA – piemērots aukstuma avots

23-05-2019

Izmanto telpu zem darba virsmas lietderīgi – Fhiaba iekārtas ļauj racionalizēt virtuves zonu un radīt individuālu risinājumu. Šī zīmola iekārtu klāstā, kuras izbūvējamas zem darba virsmas, ir gan ledusskapji un saldētavas, gan vīna skapji – tie lieliski piemēroti ne tikai vīna, bet arī citu dzērienu uzglabāšanai. Mājsaimniecībā īpaši noderīga būs arī aukstuma atvilktne ar Trimode temperatūras regulēšanas sistēmu. Fhiaba iekārtas izceļas ar nerūsējošā tērauda apdari, kas ne tikai nodrošina augstus higiēnas standartus, bet arī iemieso klasisku eleganci.

 

Uz SMEG baltās indukcijas virsmas

16-05-2019

Smeg indukcijas virsma blatā krāsā – ekskluzīvs akcents modernā virtuvē. Baltā krāsa rada tīrības un gaišuma iespaidu, savukārt virsmas minimālisms lieliski iederēsies jebkura stila interjerā. Indukcijas plīts ir energoefektīvs un drošs gatavošanas risinājums, kas papildināts ar intuitīvu vadību, augstu precizitātes līmeni un MultiZones tehnoloģiju, kas sniedz vēl lielāku gatavošanas brīvību un kombināciju iespēju. Īpaši dizaina gardēži indukcijas virsmu var kombinēt ar citiem baltiem produktiem no SMEG mazas sadzīves tehnikas klāsta.

Kā izvēlēties vīna skapi

9-05-2019

Kā izvēlēties vīna skapi – ar stikla durvīm vai bez? Iespēja pārraudzīt savus krājumus nav vienīgā stikla durvju priekšrocība – šie modeļi ir arī estētiski pievilcīgāki, turklāt Liebherr vīna skapji apvieno vairākas temperatūru zonas, kas ļauj vienlaicīgi uzglabāt dažādus dzērienus, un stikls atstaro UV gaismu. Savukārt ilgstošai glabāšanai un vīna nogatavināšanai vislabāk būs piemēroti skapji ar parastajām durvīm, kas imitē vīna pagrabu vidi un visprecīzāk nodrošina nepieciešamo temperatūru un mitruma līmeni.

FABER modernā klasika

3-05-2019

Tvaika nosūcējs Thea ir klasiskas formas moderna interpretācija. Viens no jaunākajiem Faber modeļiem izceļas ar vienkāršām, ģeometriskām līnijām un matētu apdari, kas pieejama baltā un tumši pelēkā variantā. Savukārt īpašo dekoratīvo paneli atkarībā no stila preferencēm var izvēlēties no nerūsējošā tērauda vai koka – pēdējo var papildināt arī ar ozolkoka plauktu, lai uzsvērtu telpas vienoto dizaina ansambli. Thea tvaika nosūcēju var stiprināt gan pie sienas, gan pēc salas tipa principa.

SMEG – atdzesē, uztur siltu vai sasaldē

25-04-2019

SMEG ātrās dzesēšanas iekārta ļauj saglabāt produktu kvalitāti efektīvāk un ilgāk. Salīdzinot ar parasto saldētavu, SMEG dzesētājs sasaldē īpaši ātri, kas saglabā produktu oriģinālo struktūru un uzturvērtību, kā arī nepieļauj kristālu veidošanos. Un tā nebūt nav vienīgā dzesētāja funkcija – tas spēj arī sildīt un uzturēt pagatavotā ēdiena (it īpaši desertu!) vēlamo temperatūru! SMEG dzesētājs ir ideāls risinājums saudzīgai atlaidināšanai, lai nezaudētu produktu kvalitāti, kā arī mīklas raudzēšanai. Visbeidzot, sākoties siltākam laikam, lieti noderēs tā atdzesēšanas režīms – lai atspirdzinošie dzērieni un pašmāju limonādes vienmēr būtu īstajā temperatūrā!

MIELE – palaiž savu jauno mājas tīrītāju

10-04-2019

Jaunais Miele putekļusūcēja robots – gudrākais palīgs efektīvai grīdu tīrīšanai. Miele Scout RX2 Home Vision jaudīgā tīrīšanas sistēma ir piemērota visiem grīdas segumiem, savukārt sānu birstītes tiek galā ar stūriem un apmalēm. Pateicoties viedajām tehnoloģijām, robota darbībai var sekot līdzi reāllaikā, kā arī to vadīt attālināti – pat atrodoties ārpus mājas!

Kā iekārtot mazu virtuvi

3-04-2019

Maza virtuve nav iemesls atteikties no laba dizaina! Lielisks risinājums ierobežotai virtuves platībai ir BORA gatavošanas virsma ar integrētu tvaika nosūcēju, kas nosūc tvaiku uz leju un neaizņem vērtīgo telpu pie sienas vai griestiem. BORA Classic sērija ir labākā izvēle – jaudīga un uzticama, turklāt to viegli piemērot individuālajām prasībām. Dažus citus trikus, kā mazai virtuvei piešķirt lielāku vērienu, var lasīt BORA blogā: https://ej.uz/cy1m

VILLEROY&BOCH elegance 13 toņkārtās

26-03-2019

Siluet no Villeroy&Boch – eleganta izlietne, kas izgatavota no inovatīvas TitanCeram keramikas, kura ir īpaši izturīga, viegli kopjama un ļauj sasniegt augstu formu precizitāti. Ar tīrām līnijām un plūstošu formu Siluet labi iederas minimālisma virtuvē, turklāt izlietne pieejama trīspadsmit toņu variācijās – vēl viena TitanCeram materiāla priekšrocība! – kas ļauj izvēlēties katra gaumei atbilstošu risinājumu.

FALMEC Spring- pavasaris ienāk arī virtuvē

19-03-2019

Ir sācies astronomiskais pavasaris, un tam raksturīgo noskaņu vislabāk izsaka Falmec dizaina ikona – tvaika nosūcējs Spring. Pateicoties E.ion tehnoloģijai gaisa attīrīšanai un “zaļās lapiņas” indikatoram, kas signalizē par gaisa tīrības pakāpi, Spring atnesīs pavasarīgu svaigumu katrā mājoklī. Savukārt tā oriģinālais dizaina risinājums, izcilās funkcijas un augstvērtīgie materiāli iemieso modernas greznības standartu.

iF Design Awards balva – ELECTROLUX trauku mašīnai

13-03-2019

Electrolux QuickSelect trauku mazgājamā mašīna sniedz jaunas vadības iespējas, kas kontrolē trauku mazgāšanas procesu un rezultātus. Pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, Electrolux QuickSelect ļauj izvēlēties mazgāšanas laiku un daudzas citas opcijas, piemēram, papildu skalošanu. Savukārt ierīcē iebūvētais Ecometer aprēķina katras funkcijas darbībai nepieciešamo enerģijas patēriņu, tādējādi mudinot izvēlēties energoefektīvāko risinājumu. Tieši šī iemesla dēļ šogad QuickSelect trauku mazgājamā mašīna saņēma arī starptautisko iF Design Awards balvu.

SMEG ar īpašu “soft touch” apdari

7-03-2019

Leģendārais SMEG ledusskapis FAB28 šogad piedzīvo metamorfozes – ražotājs ir laidis klajā modeļus ar unikālu “soft touch” apdari, kas ledusskapja virsmu pielīdzina auduma tekstūrai. Jaunie risinājumi pieejami trīs mūsdienīgos toņos – veldzējošajā smaragda zaļajā, piesātinātā rubīna sarkanajā un elegantajā pelēkbrūnā “taupe” krāsā ar maigu ceriņkrāsas apakštoni.

Vārošs ūdens no krāna – FRANKE Mondial 3-in-1

27-02-2019

Franke Mondial 3-in-1 ūdens maisītājs nodrošina gan aukstu un karstu, gan verdošu ūdeni 100°C temperatūrā. Vienkārši instalējams, ūdens maisītājs ar tūlītēju verdoša ūdens padevi piedāvā jaunu komforta līmeni, kā arī ļauj taupīt laiku un elektroenerģiju, savukārt pilnīgi drošo ūdens padeves pārslēdzēju īpaši novērtēs ģimenes ar maziem bērniem. Ja vēlies redzēt Franke Mondial maisītāju darbībā – nāc uz Elementu salonu, kur iekārta ir uzstādīta un pieslēgta ekspozīcijā!

BORA Pure – jauna dizaina ikona

21-02-2019

iF DESIGN AWARD 2019 balvu par dizaina izcilību šogad saņēmis Whirlpool – starptautisko atzinību guvuši pavisam 11 produkti. Tie pārstāv jaunās Whirlpool sērijas Black Fiber Range un Bauknecht, kuras izceļas ar piesātinātu melnu toni un modernu dizaina akcentu. Tāpat apgalvoti Supreme Clean Slim Size trauku mazgājamā mašīna un četru durvju ledusskapis kopā ar saldētavu. Lepojamies!

SMEG – Valentīndienā

13-02-2019

Īpaša dāvana visiem Smeg mīlētājiem – ideāls pāris Valentīndienā!

Akcija spēkā līdz 20. 03. 2019

BORA Pure – jauna dizaina ikona

6-02-2019

BORA Pure gatavošanas virsma ar integrētu tvaika nosūcēju ir viens no 2019. gada spilgtākajiem pieteikumiem virtuves dizaina avangardā. Tas piedāvā jaunākās tehnoloģijas, izcilu ergonomisku dizainu, augstākās klases materiālus un nevainojami izpildītu funkciju, kā arī elegantu minimālisma estētikas risinājumu. Turklāt tvaika nosūkšanas sprausla pieejama sešos dažādos toņos, kas ļauj spēlēties ar krāsu variācijām un akcentiem. Produkts jau paspējis saņemt German Design Council’s Iconic Award 2019 balvu, kas apliecina, ka BORA Pure ir jauna dizaina ikona.

BOSCH 8 sērija – tīra veļa 15 minūtēs

30-01-2019

Mīļākos vilnas izstrādājumus – džemperus, kleitas, cepures un dūraiņus – var droši mazgāt veļas mašīnās. Bosch 8 sērijas mazgāšanas iekārtas ne tikai piedāvā saudzīgu programmu smalkiem audumiem, bet, pateicoties EcoSilence Drive tehnoloģijai, sasniedz jaunus energoefektivitātes un klusuma rādītājus. Ātrāko mazgāšanu iespējams paveikt tikai 15 minūtēs, bet jaunā Reload funkcija ļauj pievienot aizmirstas vienības arī pēc mašīnas ieslēgšanas. Lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju, svarīgi izvēlēties audumam atbilstošu mazgāšanas līdzekli!

FALMEC atbilde ziemas mikrobiem – E.ion

23-01-2019

Ziemas apstākļos iekštelpu gaisa kvalitāti negatīvi ietekmē gan apkures sistēma un elektriskās ierīces, gan vīrusi un cita veida piesārņojums. Arī telpu vēdināšana notiek retāk. Tā rezultātā pasliktinās ne tikai mūsu pašsajūta, bet arī darbaspējas un citi veselības rādītāji. Falmec E.ion System tvaika nosūcēji atjauno jonu līdzsvaru gaisā, tādējādi to attīrot un dezinficējot. Par gaisa kvalitāti ziņo īpašs indikators nosūcēja korpusā – kad nepieciešams, iekārta automātiski ieslēdzas un piepilda telpu ar svaigumu, kas raksturīga ūdenskritumam. E.ion System kolekcijā pieejami vairāki modeļi, kas viegli instalējami dažādās konfigurācijās.

BOSCH spiež lēni un pamatīgi

16-01-2019

Ziemas periodā īpaši ieteicams stiprināt imunitāti – mājas apstākļos to var darīt, iekļaujot ēdienkartē svaigi spiestas sulas. Iesakām izvēlēties tā sauktās mazjaudas sulu spiedes, piemēram, Bosch VitaExtract – tās saudzējošā tehnoloģija ļauj saglabāt visas vērtīgās uzturvielas un garšas kvalitātes, jo sula tiek izspiesta lēni, bet pamatīgi. VitaExtract modelis piedāvā izvēlēties arī sulas konsistenci, piemērojot to savai gaumei. Patīkams atvieglojums ir iekārtas vieglā kopšana – lai to iztīrītu, vienkārši jāielej ūdens.

Kontrolē visu – ar SMEGConnect

9-01-2019

Šīs desmitgades inovatīvā tendence – virtuves iekārtu vadīšanu ar digitālo ierīču palīdzību. Arī SMEG iet kopsolī ar jaunākajiem dizaina izaicinājumiem un šobrīd piedāvā vīna skapjus, kas vadāmi ar SmegConnect mobilo aplikāciju. Tuvākajā laikā ražotājs sola paplašināt gudro iekārtu klāstu, tajā ietverot arī cepeškrāsnis un veļas mazgājamās mašīnas. SmegConnect ne tikai palīdz attālināti pārraudzīt iekārtas darbību, bet arī sniedz praktiskus padomus, iesaka receptes un piedāvā ērti pārskatīt iekārtas kopējo stāvokli.

2019. gada dizains – pārliecinoši matēti, melns

2-01-2019

2019. gads ir atnācis ar jaunām dizaina tendencēm – tumšiem, arī melniem toņiem un matētām, gaismu absorbējošām virsmām. Šādi risinājumi ir gan pārliecinoši eleganti, gan nedaudz noslēpumaini, kā arī praktiski vieglāk kopjami un lieliski sader kopā ar dabīgiem materiāliem, piemēram, koku. Uz tumšā fona vienmēr atradīsies vieta arī kādam košam akcentam – augļu traukam, salātiem vai nelielam garšaugu dārziņam. Iekārtas, kas atbilst jaunākajām dizaina tendencēm, atradīsi arī salona sortimentā – pazīstamu un pārbaudītu zīmolu piedāvājumos.