Samsung Infinite Line tehnika Elegance un inovācijas. Jaunā Samsung iebūvējamā virtuves tehnika

Izsmalcinātība jūsu virtuvē

Infinite Line™️ ir mēģinājums pietuvoties virtuves dizaina ideālam. Mūsdienīga virtuves estētika ar taisnām līnijām un pārliecinoši pamanāmām izvēlnēm skaistai, bet profesionālai kontroles sajūtai.

Uzziniet vairāk par Infinite Line™️ modeļiem

Samsung Infinite Line - dizaina harmonija virtuvē

Lai apmierinātu arvien lielāku pieprasījumu pēc mūsdienīga dizaina virtuvē, Samsung piedāvā Infinite Line – iebūvētas sadzīves tehnikas sēriju ar revolucionāru dizainu, kvalitatīviem materiāliem un izcilu tehnisko sniegumu. Sasniegumu virsotne šajā iebūvējamās tehnikas sērijā ir cepeškrāsnis ar minimālistisku dizainu un novatorisku tehnoloģiju. Infinite Line cepeškrāsnis faktiski ir vienīgās, kas vienlaikus var gatavot, izmantojot tvaiku un cepšanu vai grillēšanu. Šajā līnijā ietilpst arī kompakta 50 litru daudzfunkcionāla tvaika krāsns, kas būs ideāli piemērota, ierobežotām platībām. Vēl pieejama Infinite Line indukcijas virsma ar iebūvētu nosūcēju.

Infinite Line dizains

Infinite Line - bez liekiem elementiem

Samsung Infinite Line sērijā ir atteicies no tradicionālajiem cepeškrāsns liekajiem elementiem un horizontālām līnijām, aizstājot tos ar vertikāliem un asimetriskiem elementiem, kas izcili iekļaujas mūsdienīgas virtuves dizainā. Pirkstu nospiedumu izturīgais pārklājums pasargā no neizskatīgu traipu veidošanās.

Divas krāsnis vienā ar Dual Cook

Infinite Line cepeškrāsnīs ir izmantota Samsung Dual Cook tehnoloģija. Šīs patiešām ir vienīgās krāsnis pasaulē, kas ļauj gatavot tradicionāli un vienlaikus ar tvaiku vienā un tajā pašā gatavošanas reizē. Atdalītāja elements dod iespēju izmantot divas neatkarīgas krāsnis, kuras var izmantot vienlaikus. Infinite Line cepeškrāsnis var gatavot ar 100% tvaiku, kas nodrošina veselīgu ēdienu gatavošanu, vienlaikus saglabājot izmantoto sastāvdaļu dabisko garšu un uzturvērtību. Turklāt Assisted Steam tehnoloģija ļauj tradicionālajai ēdiena gatavošanai pievienot tvaika priekšrocības un saglabāt ēdiena dabisko mitrumu un padarīt tos no ārpuses smaržīgus un maigus vidū.

 

Doual Cook tehnoloģija

Infinite Line indukcijas virsma ar tajā iebūvētu tvaika nosūcēju

Lai piedāvātu pilnu iebūvējamās tehnikas spektru, Samsung Infinite Line piedāvā indukcijas virsmu ar tajā iebūvētu nosūcēju. Flushed-Fit dizains nozīmē, ka Infinite Line plīts virsma ir ideāli iekļausies pārējās jūsu virtuves virsmās, radot vienlaidu, elegantu efektu. Maksimāla pielāgošanās lietošanas laikā, pateicoties Dual Flex Zone: divas plašas gatavošanas vietas, kas ļauj izmantot dažāda veida pannas. Samsung Infinite Line ir mākslas darbs, kas apvieno minimālistiskas līnijas ar daudzsensoru pieredzi.

 

Dual Flex zonas